Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik képszerkesztő ez?

Melyik képszerkesztő ez?

Figyelt kérdés
ask.fm/dinuuuu/answer/113609043316/photo/original ez a lány olyan jó képeket szerkeszt valamilyen programmal. De sajnos nem mondja meg a nevét a képszerkesztőnek. Aki tudja rögtön írja meg válaszba vagy üzenetbe. Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm azoknak akik megmondják.

2014. máj. 20. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak tipp, de esetleg Photoshop.
2014. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi,de telorol?:o
2014. máj. 20. 19:17
 3/9 tabaki ***** válasza:

Én itt csak egy képet találtam, az bármilyen normális képszerkesztővel megcsinálható. Ha neked ez még újdonság, kezdd Phoxo képszerkesztővel. Ha rögtön nagyon sokat tudó programot akarsz, Gimp.

Nincs kizárva, hogy a lány valóban Photoshopot használ, de

1. Ehhez arra nincs szükség.

2. Ha neked megvolna, attól még nem tudnál ilyen képet csinálni. Mi a bánatért gondolja azt mindenki, hogy a másik nem okosabb, tanultabb, tapasztaltabb vagy türelmesebb, hanem jobb szoftvert használ? Tanulj meg képet szerkeszteni.

2014. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:
Honnan kéne tudnunk, hogy ez telóról van?
2014. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tabaki ***** válasza:

Akkor nézz itt szét, hátha találsz jót:

[link]

Bár szerintem, aki telefonon akar képet szerkeszteni, megérdemli...

2014. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akár az legálisan és ingyenesen elérhető Gimp

[link]

segítségével is kivitelezhető ilyemi.


A kulcsszó: instagram effect:

[link]

2014. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tabaki ***** válasza:

@19:23:

Hát, szerintem meg az állványos kamera, de ezen nem veszünk össze... A lényeg, hogy Kérdező a szájtáti csodavárás helyett azzal törődjön, hogy ő maga mit tehet az ügy érdekében.

2014. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aha.hat akkor halasan koszonom a csodalatosan gunyos (nem mindegyik) valaszokat.
2014. máj. 20. 20:19
 9/9 tabaki ***** válasza:
Hát, amíg a türelmem engedte, megnéztem egyéb képeit is. Az idézetthez hasonló szerkesztési fortélyok nem éppen jellemzők rá. A képein levő effektezést bármelyik online effektprogrammal megcsinálhatod, még ész se kell hozzá. Nem rossz képek, valóban -- de miért is? Mert a csajszinak van szeme és esze ahhoz, hogy mértékkel alkalmazza ezeket a vackokat, jó fotókat csináljon, és jól komponáljon, sőt, még ő maga is eléggé fotogén ahhoz, hogy jó legyen ránézni. Magyarán: Csupa olyasmiben erős, aminek semmi köze a programokhoz. Ugyanaz a tanulság, más oldalról. Nem a programtól lesznek jók a képek.
2014. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!