Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NAGYON gyenge gépre milyen...

NAGYON gyenge gépre milyen böngészőt és vírusirtót?

Figyelt kérdés

800 MHz CPU, 192 MB RAM

Ezer éves noti, de ebből kell valamit kihoznom. Ötletek?


Win XP SP3 van rajta, itt kikapcsoltam minden felesleges dolgot.



2014. máj. 21. 08:47
 1/7 anonim válasza:
böngésző szerintem opera de több lapot ne nagyon akarj megnyitni. virusirtót nem tudom nod32,avg
2014. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

Windows Starter op rendszert kellene ráraknod.

böngésző: Chrom - bár nem annyira fontos a dolog, mert ahogy nő a verziószám, úgy nő a memória használat is.

(ha találsz akkor vlmi régi verziót nézz).

Vírusirtó: AVG t ajánlanám (régebbi verziók), de a nod32 se rossz

2014. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá Linuxot. Saját tapasztalat, hogy azon a Firefox harmadával kevesebb memóriát fogyaszt. Vírusirtóval sem kell bajlódni.
2014. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy tegyél fel rá egy régebbi linuxot
2014. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:
100%
Linuxra szavazok én is, XFCE-vel v. LXDE-vel, Firefox-szal, reklámblokkolóval, vírusirtó nélkül.
2014. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lubuntut (vagy esetleg Linux Mintet LXDE-vel) tegyél fel, iszonyú kevés memóriaigénye van, ezerszer gyorsabb és használhatóbb lesz, mint egy 13 éves elavult, már nem támogatott win xp.
2014. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tökmind1, milyen oprendszert raksz fel, a facebook mindenképpen megeszi majd az összes ramodat, és ha még youtube-ozni akarnál mellette, akkor rájössz, h nem tudsz.

Ha nem facebook-ozol és/vagy youtube-ozol, akkor sokminden jó rá, de van egy sanda gyanúm, h te erre szeretnéd használni.

Esetleg m.facebook.com, de azt nem fogod szeretni.

2014. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!