Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A szüleim nem akarják megenged...

A szüleim nem akarják megengedni, hogy megrendeljem a mateksoft evolutiont. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretném használni,mert eddig az ingyenes (demi) anyagokat néztem,és sokat segítettek. Most felvetettem nekik,hogy rendeljük meg,mert itt az évvége nekünk az iskolában kis érettségi lesz matekból,és szerintem a mateksoftal nagyon jól fel tudnék készülni. A szüleim nem akarják megrendelni,mondván hogy csalás az egész,és gyanús nekik,hogy ilyen olcsó 1 évre. Pedig én nagyon szeretném,de hallani sem akarnak róla. Valami tipp, hogyan győzhetném meg őket esetleg,vagy valaki leírná a tapasztalatát aki ezt a programot használja?
2014. máj. 22. 09:45
 1/4 Grim13 ***** válasza:
nézd én nem használtam mégis jól ment a matek... szerintem próbálj meg inkább más módon felkészülni mert ha meggyőzöd a szüleidet az max erős hisztivel fog sikerülni!
2014. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

1. Ajánld fel, hogy majd visszafizeted az árát a zsebpénzedből.


2. A hazai viszonyok közt szerintem egyáltalán nem számít olcsónak. Hányan fizetnek egy bármilyen szoftver teljes, véglegesen telepíthető változatáért ennyit? A MatekSoft illetve ez a Balázs egyszerűen realisták (még így is inkább a bátor tartományban).


3. Olvassák el a szüleid a felhasználók kommentjeit. Persze, Szűcs Emese, J. Dávid vagy Attila néven bárki -- a forgalmazó is -- beküldhet akármilyen reklámszöveget, de Járjapka Zsuzsanna aligha van tömegesen az országban. Ha teljesen biztosra akarnak menni, keressék meg, hogy fejtse ki bővebben a jó véleményét. Lehet, hogy örülni nem fog neki, de tanár szegény, bizonyára megteszi...

2014. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először is köszi! :) Az a baj,hogy nég erre sem hajlandòak. Mindig szòlok nekik,hogy jöjjenek nézzék meg az oldalt,olvassàk a véleményeket,làssàk ők is. De azt mondjàk,hogy nem érdekli őket,felejtsem el.
2014. máj. 25. 13:00
 4/4 Csjernyik Balázs válasza:

Kedves Kérdező!


Én vagyok az a MatekSoft-os Balázs :). Sajnálom, hogy csak most találtam rá a kérdésedre, bár most is csak véletlenül a Google-ben, pedig lehet, hogy tudtam volna segíteni.


1. Hívjanak föl telefonon +36 30 738 4827, vagy írjanak e-mailt info@mateksoftkft.hu-ra, nagyon szívesen beszélek, levelezek velük :).

2. 30 napos indoklás nélküli garancia, melynél tényleg visszafizetjük a tagság árát, mindenféle kérdés nélkül (az eddigi vásárlóink 0,35%-a már élt vele).

3. A felhasználói vélemények valódiak. Ahol nincsen, vagy rövidítve van a vezetéknév, az a felhasználó kérésére történt. (nem fogom azzal tölteni az időmet, hogy újabbnál újabb történeteket találjak ki).

4. Ha az ország legjobb árát keveslik, akkor csak neked/nektek odaadom 3-szor áron :)))))))) (ez csak vicc volt).


Azért annak örülök, hogy legalább az ingyenes anyagok tetszettek :)!

2014. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!