Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez elég jó védelem Windows 7-re?

Ez elég jó védelem Windows 7-re?

Figyelt kérdés

Norton Internet Security 2010 90napos verzió

Spyware terminator folyamatosan megy

Spybot Search&Destroy ez is folyamatosan megy


2009. dec. 29. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Jónak jó, de felesleges. Ha csak nem valami titkos szuper adatokat őrzöl. Mindenesetre nekem Windows xp-re csak egy avast van telepítve és mégsem volt vírusom egy jó ideje.


A Norton nem lassít nagyon?

2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit paranoiás vagy, nem? :D
2009. dec. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lassít 4GB rammal:D , és lehet de elég sok a vírusom és 150ezer FT-os gépet nem akarok tönkre tenni vmi szemét vírussal:P
2009. dec. 30. 09:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Fizikailag nem teszi tönkre, kerüljön 60-ba, vagy akár 260-ba. De ha elég izmos gép, akkor végülis mindegy, lehet rajta több védelmi szoftver is.
2009. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Használd őket egészséggel, a szuper 150ezer FT-os géped kb. egy 50 ezres szintjére degradálódik ettől a sok szartól, szóval megérte költeni rá. Én nem használnám egyiket sem.
2009. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:D Ja, vagy úgy... 4 GB ram az nem kevés, nekem 512 MB ramom van. Nekem elég, nem szoktam játszani rajta, és nem is panaszkodhatok.
2009. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a vírus+spyirtótól lesz vírus és spymentes a géped. Én nagyon alapvető dolgokat használok Windows 7-en: a saját tűzfala és a MS Security Essentialst, tehát a saját vírus/spy irtóját. Spybot S&D van fent, időnként végigtolom, de még semmit sem talált.

Tehetsz fel bármilyen vírusirtót... Ha hülyeségekre kattintasz, akkor akármi is lehet a gépeden: feltörik a gépedet, az MSN-edet, a jelszavaidat, bármit. Sokkal könnyebb az embert "feltörni" mint a legegyszerűbb vírusirtót.

2009. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az is igaz..
2009. dec. 30. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!