Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kezdenek el akadozni a...

Miért kezdenek el akadozni a játékok kb 10 perc futás után? Lehet ezzel valamit tenni?

Figyelt kérdés
cs:s és cs:go szokott menni álltalában a minimális gépigényem megvan simán,nem egy mai darab a masina de ilyen még nem volt. régebben (fél éve) 150-200 fps volt cs:s-ben most meg néha 25 is alig.

2014. máj. 26. 10:27
 1/5 Tengor ***** válasza:
100%
Hőfokok rendben vannak?
2014. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első körben fújasd ki a port a gépből egy porszívóval.
2014. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A ház oldala meleg mint a dög de ez eddig is ilyen volt,a kosztol megszabadultam mert közben eszembejutott,közben olvasgattam és lefuttattam egy memóriatesztet is,hőfokmérés még nem vot de az már csak reggel lessz megoldhato,néztem drivereket a masinához de a legfrisebbek vannak fent kivéve a videokártyánál az csak a cd-s változattal működik rendesen,már azon filozok hogy legyalulom az egészet és felpakolom megint az egész rendszert,már vagy 3 éve van rajta a rendszer
2014. máj. 26. 12:56
 4/5 Tengor ***** válasza:
Attól még nem fog kevesebb por lenni, mert te gyaluval nekiesel. Számtalan program van, ami a hőmérsékleteket kijelzi, logolja. Az Aida is képes rá, próbáld ki!
2014. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg átállíthatnád az energiagazdálkodást teljesítménycentrikusra. Nekem bevált. Meg az Ashampoo WinOptimizert szoktam átfuttatni, van igyenes változata is.
2014. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!