Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 60 perc Rubint Rékával vagy...

60 perc Rubint Rékával vagy egy közepes ütemű 30 perces futással érek el többet?

Figyelt kérdés
Combból és fenékből szeretnék fogyni. Rékázok már 5 éve, de úgy érzem, váltani kellene, mert már nem sokat ér. Ezen kívül Leg Magicezni is szoktam, 1200-at kétnaponta.

2014. márc. 11. 17:58
1 2
 1/14 *Glissade* ***** válasza:

Tényleg váltani kéne ebben egyetértünk;)


Az étkezéssel, hogy állsz? Arról semmit nem írtál...

2014. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A Leg Magicet dobd ki a francba,a Réka helyett meg menj futni.
2014. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1000 kalória körül van minden nap, sok mozarellát, sonkát, gyümölcsöt, zöldséget, joghurtot eszek, igyekszen kerülni a tésztaféléket, édességeket. Vádlizni is sokat vádliztam, jó lenne, ha nem menne le. Am 168cm vagyok és 60-61kg. Combom aránytalanul nagy :s könnyen izmosodom.
2014. márc. 11. 19:57
 4/14 anonim ***** válasza:

Minden kevésbé hozzáértő nő azt gondolja hogy könnyen izmosodik ehhez képest nem szoktam tömegével látni fitneszmodell külsejű nőket az utcán..konkr3tan egyet sem.

A kajád pedig rossz.

Mozarella,sok gyümölcs minek?

2014. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Könnyen izmosodok, gyúrós múltra tekintek vissza. Kirúgtak egy táncos klubból is, mert úgy néztem ki mint egy férfi. Ez elkeserített, abbahagytam, és elzsírosodtam. Torna megmaradt, de már köze nem volt a gyúráshoz. Fogyni akarok főként combból, de akármit is csinálok, onnan nem akar most megindulni.
2014. márc. 11. 20:59
 6/14 *Glissade* ***** válasza:

Miért nem mész vissza kondizni?

Kondis múlttal tudhatnád, hogy leg magic nem ér semmit!


Szálkásító diéta kéne neked... napi 1000 kalória pedig nagyon kevés, azon csodálkozom, hogy nem épültek le az izmaid.

2014. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, fogyni, szálkásodni akarok. Már nem elsődleges célom az izomépítés, de akármit is csinálok, jön rám, és nemhogy centibe fogynék, hanem növök egyre. Aminek elvégre örülök, csak a combom lenne már kicsi :)
2014. márc. 12. 10:06
 8/14 *Glissade* ***** válasza:
Én nagyon boldog lennék ha csak úgy rám vándorolna az izom;)
2014. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Ezek alapján te vagy az aki megdöntötte a testépítés tudományát. De még az emberbiológiát is.


Mindenki tömegnövelő étrenden kőkemény súlyzós edzéssel küszködik évekig erre jössz te szr edzéssel,és szr kajával brutálisan megizmododsz..

2014. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem mutass képet kérdező!

Elég csak a testedről! Ha a fejedet letakarod senki sem fog felismerni.

2014. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!