Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak csökkentett módban...

Miért csak csökkentett módban tudom elindítani a számítógépemet?

Figyelt kérdés
Nagyon lassú volt a gépem, meg akadozott is, ezért gondoltam letöltök egy vírusirtó programot hátha... Letöltöttem az Avastot, mikor leközelebb bekapcsoltam csinált egy rendszertöltési vizsgálatot, talált pár dolgot amit karanténba rakott mivel azt választottam ki hogy legyen automatikus. Ezután nem töltött be rendesen a gépem: bekapcsolt, be is jelentkeztem de nem tudtam semmit csinálni, most meg mikor beírom a jelszót csak azt írja ki, hogy üdvözöl. Csak csökkentett módban tudom használni. Légyszíves segítsetek hogy miért van ez és mit tudok csinálni!

2014. máj. 26. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Töröld az avast ot mert blokkol valamit
2014. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már jó :)
2014. máj. 26. 13:02
 3/6 A kérdező kommentje:
És mit tudok tenni az ellen, hogy lassú és akadozik?
2014. máj. 26. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Cclenear és alapos fizikai takarítás
2014. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. máj. 26. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:

"gondoltam letöltök egy vírusirtó programot hátha"

Ugye ez nem azt jelenti, hogy eddig egyáltalán nem is volt irtó a gépeden? :S Mert akkor bekaphattál egy vírust, módosított egy fontos op.rendszer fájlt, amit az irtó ezután már vírusnak észlelt, karanténba tette és emiatt a rendszer már nem is fog elindulni rendesen. Újratelepítés.


Másik lehetőség:

Egy vírusirtó sosem fog olyat blokkolni, ami a rendszernek szüksége van. :D Itt crack-elt rendszerről lehet szó és a crack-et bizony-bizony megtalálta. Ha tévedtem, elnézést kérek érte. Használj megbízható forrásból származó, biztosan nem buherált rendszert és azt aktiváld.

2014. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!