Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office 2003-nak baj, hogy...

Office 2003-nak baj, hogy megszűnt a támogatása?

Figyelt kérdés
Office
2014. máj. 27. 11:32
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
87%

Nem. Ez nem olyan, mint amikor az operációs rendszernek megszűnik, hogy nagy a biztonsági kockázat.

Én amúgy még mái napig jobban szeretem 2003 -as Office -t, mint ezeket a szalagmenüs förmedvényeket, amik utána jöttek.

2014. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A levelezőprogramjánál (Outlook) sem?
2014. máj. 27. 12:02
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
87%
Ott lehet baj egy kicsit, de komolyabb vírusirtó szoftverek úgyis ellenőrzik a levelezést. Én mondjuk már régóta Mozilla Thunderbird -et használok.
2014. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ésszel használod, nem lesz baj. Tudod, csak a szokásos dolgok: nem nyitsz meg mindenféle kétes csatolmányt, nem kattintasz minden gyanús linkre, továbbá legyen egy naprakész vírusirtód meg tűzfalad, és védelemben is érezheted magad.

Aki meg ész nélkül gépezik, azon a 100%-ig friss rendszer sem segít. H*lyeség ellen nincs orvosság. :)


Az Office miatt meg végleg nem kell aggódnod. Tudod, az, hogy megszűnt a támogatottsága, az autós hasonlattal olyan, mint a Trabant személygépkocsi. Attól, mert a gyártása és forgalmazása megszűnt, még ugyanúgy használhatod, mint előtte.

2014. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!