Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a Windowsommal?

Mi történt a Windowsommal?

Figyelt kérdés

Be akarok jelentkezni, erre elkezd hadoválni, hogy profil kialakítása. Majd kapok egy új profilt, ami a gépemre feltelepített programokat tartalmazza, de az asztalra felrakott személyes dolgokat nem! Na meg kírja, hogy ez csak egy ideiglenes profil.

Viszont a C meghajtón a saját profilomhoz hozzá tudok férni, és el tudom érni a fájlokat.

Most akkor WTF? Hogyam állítsam vissza az eredeti profilomat?



2014. máj. 29. 19:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja Win7 Ultimate, 64 bites.
2014. máj. 29. 19:34
 2/3 MrIndi ***** válasza:

Hát elég sokszor találkoztam már ezzel a problémával.


2 esetleg három lehetséges.

1, Nincs elég hely a windows meghajtóján

2, A rendszer teljes felállása előtt próbált egy a háttérben futó windows szolgáltatás hozzáférni emielőtt feloldotta volna a jogoslultságokat időtúllépés okán.


Nekem egy kijelentkezés és újra bejelentkezés meg szokta oldani a problémát.


Ha még netán hibernálni szoktad a géped, vagy standby-ba kapcsolni, akkor is előfordulhat ilyen probléma.

2014. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz, közben megoldódott a probléma. Először egy kijelentkezés-bejelentkezést csináltam, de semmi változás, utána írtam ki ezt a kérdést, majd egy újabb kijelentkezés-bejelentkezés, és most minden rendben van!
2014. máj. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!