Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van ennyire oda "mindenk...

Miért van ennyire oda "mindenki" a watch dogs-ért?

Figyelt kérdés
Full optimalizálatlan a játék atomerőmű kell neki pedig ahhoz képest egyaltalán nem rendelkezik bomba grafikával.Ráadásul tele van még buggal.Szóval nem értem.
2014. máj. 29. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mert ubisoft csinálja, tudod márka...
2014. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
egyenlőre ez kezd a stalker-re hajazni. :D
2014. máj. 29. 20:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz játék, bár nekem valahogy nem jön be (lehet, hogy csak azért, mert csak videót néztem róla és nem játszottam magával a játékkal). Én a gta 5-öt várom pc-re (remélem, hogy lesz).
2014. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
biztos lesz gta 5 pcre csak szerintem azzal is az lesz a baj,hogy irreális gépigénye lesz.
2014. máj. 29. 20:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 2 nap alatt megutáltam az egész sz.r játékot. Rossz irányítás(autók), gépigényhez képest f.stalicska grafika, sorolhatnám...
2014. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vagy annyira optimalizálatlan lesz, mint a 4.
2014. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

kezd leáldozni a pc-nek, lassan be kell látni! Egy konzolt 1x kell megvenni 5évig semmi bajod nem lesz vele!

Én Ps4-en tolom a játékot, és valami brutálisan jó!

(esőben valami parádés a grafika)

Ne seggel álljatok hozzá, főleg ne úgy, ha nem láttátok hogy mit is tud a játék pontosan.(magyarul ne légy youtube fikázó)! Elsőre többet vártam én is tőle, tény, DE, ha félre teszed a nagy hype-ot ami a játékot megelőzte, és nem a GTA V-höz hasonlítod állandóan, hanem csak játszol vele, beszippant, azonnal!

Kijátszottam a GTA V-öt is PS3-on, tehát nem a levegőbe beszélek! Szerintem a WD melléküldetései felveszik a versenyt a GTA főszálával! Nem vicc, gondolkodni kell és van h 3-4x nekiugrani!


egy szó mint száz: próbáljátok ki, megéri! :))

2014. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na a konzolfan:)

Egyébként i5-el gt630-al simán játszható, mutass még egy játékot ami mostanában jön ki és fut rajta. Ettől még azért csalódás a játék.

2014. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a Watch dogs ugyanabba a hibába esett mint az AC4,szép környezet,de a történet is izgi,de mért ugyanaz az összes küldetés,meghekeled,lősz,követed h ne vegyen észre,elmenekülsz!

kivittem a játékot,és nem tudok vele mit kezdeni!GTA-ba legalább mindig tudsz hülyéskedni,elvagy,de itt halálra unom magam!

2014. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fenéket izgalmas a történet, ritka sablonos :)
2014. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!