Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van ennyire oda "mindenk...

Miért van ennyire oda "mindenki" a watch dogs-ért?

Figyelt kérdés
Full optimalizálatlan a játék atomerőmű kell neki pedig ahhoz képest egyaltalán nem rendelkezik bomba grafikával.Ráadásul tele van még buggal.Szóval nem értem.
2014. máj. 29. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ritka szar egy játék lett, a szar grafikát pc-n pedig a last-gen komzolosok nyafogásának köszönhetjük, érdekes módon E3-on sokkal szebb volt a játék mint most ultrán.

De ha a grafikát nem is nézzük akkor is az irányítás valami szörnyű, a történet egy szar, félóra alatt meglehet unni a játékot.

Az optimizálás az a megszokott ubisoft szinten van (szar) akárcsak az ac4 optimalizálása, az ubisoft szerintem egyre szarabb lesz. Bár az én szememben mindig is az volt, lassan már az activision jobb cod-okat fog csinálni.

Tessék, a játék amit mindenki annyira várt, a tesztelőket pl. IGN az ubisoft már lefizette hogy kapjon a játékuk egy jó pontozást, de ami tény az tény, ez a játék az év legszarabb játéka.

2014. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Maximum az év legnagyobb csalódása, azért túlzásokba ne essünk :)
2014. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen nem értem miért olyan rossz.


Nekem rohadtul tetszik!!

Kedvenc játékom! (:

2015. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, hogy ha úgy állsz hozzá, hogy nincsenek nagy elvárásaid, akkor játszható.
2015. jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez is olyan várva várt játék volt, mint a CoD, AC, BF vagy a GTA. Játszottam mindegyikkel, a legújabb részekkel és igen, nagy elvárásokkal voltam feléjük, mert mindenkitől ezeket hallottam. És nem nyerte el egyik sem a tetszésemet. Nem azt mondom, hogy szar, csak hogy nekem nem jöttek be. A Watch_Dogshoz kaptam kulcsot, és habár egyáltalán nem reménykedtem benne, de megfogott, eljátszogattam vele, nem rossz. Az viszont biztos, hogy az optimalizálása RITKA SZAR. Radeon 5850 CrossFire-rel játszom és pontosan ugyanúgy szaggat ultrán, mint minimumon. Ez röhej. A grafikája grafika patch nélkül pont semmit nem ér. Szerintem sok olyan játék van, amit habár nem hirdetnek a halálba, mégis sokkal jobb szórakozást nyújt. Persze embere válogatja, sokaknak az FPS, másoknak az RPG, meg a többi, de engem egy Darksiders jobban lekötött.
2015. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!