Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a Windows 7-ről Upgrade-ele...

Lalakakaka kérdése:

Ha a Windows 7-ről Upgrade-elek Windows 8.1-re akkor minden driver, program megmarad? Nem kell majd a hanggal vagy a videókártyával bajlódni? (Úgy, hogy a saját fájlokat megtartom)

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A frissités alatt mit is értesz pontosan ? Amennyiben újratelepítést, akoor megmaradhatnak a fájljaid abban az esetben, ha azokat egy külön partícióra mented le. ha ez már most is így van, akkor nincs probléma, csak a rendszerpartíciót kiválasztva újratelepíted, és ha van net kapcsolatod, akkor telepítés közben elvileg fel rakja automatikusan az alap dolgokat. (hang, net) Az egyéb driver-eket neked kell feltelepíteni.
2014. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tiszta telepítést ajánlom, viszont ebben az esetben majd minden drivert föl kell raknod.
2014. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy, hogy nem DVD-ről hanem miközben be van kapcsolva úgy telepítem.
2014. máj. 30. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam 7-ről 8.1-re frissíteni, pont úgy, ahogy te is szeretnéd kérdező, de nekem nem sikerült. Se driver-ek, se programok nem maradtak meg, ám a C tele volt program fájlokkal, egyik sem működött közülük sajna. Tiszta telepítést javaslok, a C meghajtó formázásával. Az a legtutibb.
2014. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor én is úgy csinálom :)
2014. jún. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!