Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet rejtett mappát készíteni...

Lehet rejtett mappát készíteni xp-n?

Figyelt kérdés
Laptopon van és xp. :D És szeretnék letölteni pár helyes fiúról néhány képet.. Tudom beteges.. na de ez van. Volt már olyan hogy letöltöttem egyet és elrejtettem de nem tudtam visszacsinálni. :D Szóval egy egész mappát hogy lehet rejtetté tenni, és hogyan kell visszacsinálni, hogy néha láthassam őket? :D Kérlek segítsetek.. nagyon fontos.

2014. máj. 30. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Mappában: Eszközök/mappa beállításai/nézet


Itt lehet a listában ki-bekapcsolni a rejtett mappák/fájlok/meghajtók megjelenítését.


A rejtett mappát tartalmazó mappa legalsó sorában lévő információs terület ugyanúgy ki fogja írni hogy mennyi rejtett mappa van benne. Bárki látja, ő is ugyanúgy engedélyezni tudja a láthatóságot és megnyitni.

Ettől okosabb megoldás lenne, ha nem oda mented a képeket ahol mindenki más is a képeket tárolja.

2014. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugye lány vagy? Mert akkor megértelek.
2014. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok. :D Húú ha tudná az emberiség mit csináltunk ma is egy fiú miatt... Szerintem elmegyógyintézetbe zárnának.... :D
2014. máj. 30. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Megírhatod privibe :)
2014. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Wise Folder Hide programot, pont erre találták ki. Ingyenes, könnyen kezelhető, itt megtalálod:


[link]

2014. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2014. máj. 30. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!