Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Windows 7 32 bit...

Hogyan tudok Windows 7 32 bit op. Rendszer helyett 64 bites op. Rendszert telepíteni? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
Egy HP G62-b97SH típusú laptopom van.Annak idején amikor kaptam,a Windows 7 Home verzió rajta volt,és 64 bites op.rendszer volt.Sajnos letöröltem és másik operációs rendszert telepítettem,ami 32 bites.Nemrég letöltöttem egy 64 bites Windows 7-et,és nem tudom megnyitni.Hogyan kell telepíteni a Windows 7 32 bites operációs rendszer helyett egy 64 bites Windows 7 operációs rendszert?

2014. máj. 30. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű.

Formázás,Újratelepítés.

Letörlöd a 32-est és felrakod a 64-est.

2014. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
BIOS-ban beállítod First boot device-nak a cd meghajtót, másodiknak a hdd-t és leformázod a partíciót/ merevlemezt, amin a mostani oprendszered van. De minek neked 64 bites és miért akarsz lecserélni egy (valószínűleg) legális oprendszert egy nem legálisra?
2014. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
@Miből gondolod, hogy előzőleg legális rendszert telepített? Az lehet, hogy az eredeti az volt, de hol van az már?
2014. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Buta voltál, hogy letörölted a 64bitest
2014. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!