Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szerezhetem vissza a...

Hogyan szerezhetem vissza a feltört steam accountom ha már nincsem meg a cd key?

Figyelt kérdés

CS Go volt rajta, és valószínűleg feltörték, mivel jelszó, email cím megváltozott. Viszont kb 2 éve vettem a játékot és a doboza már azóta nem tudom valahol egy nagy szeméttelepen lehet. Valami más mód van rá hogy visszaszerezzem a fiókot, vagy ezt bebuktam?

Volt még rajta: cod, cs 1.6.. de ezek nem fontosak. Egyedül a CS Go érdekel.

Mielőtt valaki írná semmi doboz nincs meg. Akkor még azt hittem nem lesz már rá szükségem. De most utána járva ezeket kell beküldeni a supportba. Valaki tud segíteni?


2014. jún. 6. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármilyen rajta lévő játék eredeti doboza, vagy bármilyen elektronikusan vásárolt játékhoz használt bankkártya adatai kellenek. Ha nincs doboz, és minden más játék ajándék volt, nem vetted, csak akkor bukod.
2014. jún. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!