Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Originen vásároltam egy...

Kolbászmester kérdése:

Originen vásároltam egy játékot, de nem fogadja el a termékkódot. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Origin-ról megvásáeoltam a battlefield 3-at mert akciós volt, viszont amit kaptam termékkódot, azt nem fogadja el, ezáltal a játék nem indul el. már próbáltam őket hívni, de nem veszik fel..

2014. jún. 8. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Most akkor adtál érte pénzt vagy ingyen szerezted? Mert én ingyen szereztem és nem kellett serial.
2014. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd már le, hogy pontosan hol, mit csináltál, akkor ki tudjuk találni, hogy hol rontottad el. A te sztoridban az hibádzik, hogy ha valamit veszel originen, akkor nem kapsz termékkódot, hanem egyböl hozzáköti a profilodhoz... valami itt nem stimmel.
2014. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eezen a hibán már dolgoznak. Nem mindenkinél fordul elő.
2014. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!