Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A képminőség romlásával járt...

A képminőség romlásával járt a movie maker használata. Nem jól csináltam valamit?

Figyelt kérdés
Képekből szerkesztettem egy videót, de annyira rossz lett a fényképek minősége, hogy használhatatlan lett. Segitség!

2014. jún. 10. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

a movie maker (épp úgy mint bármi más videovágó) egy fájlt készít a betallózott anyagokból. ennek a videofilenak van egy felbontása... ettől nem lesz jobb minőségű.

720p-s vagy 1080p-s videót csinálsz akkor az segíthet a problémádon...

2014. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos eredetileg sem túl jók a képek,de élvezhetőek, amikor viszont beillesztem a movie makerbe, sokkal rosszabb lesz. Akkor ezek szerint ezekből a képekből nem lehet videót készíteni, vagy esetleg másik programmal?
2014. jún. 10. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:

másik programmal illetve másik beállításokkal valószínűleg lehet... persze ha nagyon rossz a kép akkor ez csak tovább fog rontani a helyzeten.

itt a #3 hozzászlásból az elsőt illetve ha nagyon nagy alkotói szabadságot akarsz akkor az utolsót ajánlom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lexikeeee válasza:

Sziasztok!

Nagyjából nekem is ez a problémám, h a movie maker használata során romlik a kép minősége.

Már dolgozom egy utazás összefoglaló videóján pár napja, ami képekből és videókból áll majd. Minden nap haladok vele egy kicsit, ezért mielőtt kilépek a programból elmentem, h ott tudjam folytatni, ahol abbahagytam. Viszont a videó eleje már élvezhetetlen minőségű, míg a tegnap elmentett rész még szép tiszta.

Kérlek vki segítsen, h mit csinálok rosszul, m nagyon csalódott lennék, ha újra kellene kezdenem, annyit dolgoztam vele...

Köszönöm

Lexi

2016. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén: én sok munkát nem fektetnék bele egy movie maker projectbe!

Nem erre való. Arra találták ki, hogy 2-3 perc alatt gyorsan összekattintgathass valami faék egyszerű videót a kutyádról/macskádról majd megoszd a szintén "remek minőségű" facebookon vagy youtubeon.


Ha 15 percnél több munkát szánsz valamire, akkor ahhoz válassz komolyabb programot.

Rengeteg van a neten ingyenes és fizetős is ami jobb/megbízhatóbb.


pl.: [link]

(amelett hogy egyszerű, még használható is)

2016. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lexikeeee válasza:

Nagyon köszönöm a segítséget!

Nem gondoltam, h a movie maker ilyen vacak.

Viszont inkább magyar nyelvű programot szeretnék, amit hasonlóan könnyű használni. Tipp??

2016. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!