Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Spybot vírusirtóm vírusdefin...

A Spybot vírusirtóm vírusdefiníciós adatbázisát nem lehet frissíteni. Mi lehet a probléma és hogyan oldhatom meg?

Figyelt kérdés

A Spybot search and destroy vírusirtóm éveken át hibátlanul működött, de amikor ma feltelepítettem, nem lehetett frissíteni az adatbázisát. Azelőtt kiadta a szerverek listáját, amikről letölthettem a frissítéseket, de ma ehelyett csak egy üres téglalap volt, ami elé kiadott egy hibaüzenetet "Nem érhető el új verzió" szöveggel, ami persze kamu, mert a program jóval régebbi, mint az adatbázisok.

Többszöri próbálkozás után végül kiírta, hogy a programfrissítéssel van valami gond.

Egy csomószor letöröltem és újratelepítettem, majd többször újra leszedtem, amiket szintén többször újratelepítettem, de semmi, nem lehet frissíteni, anélkül meg tudjuk, mit ér egy vírusirtó.

Lefuttattam a gépemen lévő többi vírusirtó progit (Spyware Terminator, Malwarebytes Anti-Malware és ESET Smart Security 4), de nem találtak semmit.

Az érdekelne, hogy van-e valakinek ötlete, hogy mi lehet a baj és mit lehet tenni?



#frissítés #hiba #vírusirtó #Spybot #vírusdefiníciós adatbázis
2014. jún. 12. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]



Ez a hivatalos offline frissítése.

2014. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, utána fogok nézni.
2014. jún. 13. 09:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó a progi, frissíti a vírusirtót, úgyhogy már rendesen működik. Még egyszer kösz.
2014. jún. 13. 15:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban csak azt hittem, hogy működik, igazából így sem jó, nagyon sokáig ellenőriz és soha nem talál semmit. Szétnéztem az ajánlott oldalon és én azt vettem ki, hogy fizetőssé tették a vírusirtó frissítését.
2014. jún. 18. 14:39
 5/8 anonim válasza:

Nekem sem tuti: Immunizálásnál állapot ellenőrzés után rögtön lefagy (pro-active browser protection működése leállt), fájl és mappa víruskeresésnél szintén. Használhatatlan.


[url= [link]

2014. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

pontosabban itt a hiba

[link]

2014. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is akkor, amikor immunizálni próbálok, akkor azt írja ki, hogy pro active browser protection működése leállt, így nem lehet immunizálni. Erre esetleg tud valaki valami megoldást?
2014. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ne bajlódj vele. Én már rég letöröltem és Super Antispyware-t használok helyette. Fényévekkel jobb, sokkal több vírust talál és tizedannyi idő se kell neki az ellenőrzéshez, ráadásul rendesen működik.
2014. dec. 17. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!