Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha pendriveról szeretném...

Ha pendriveról szeretném telepíteni a windowst a gépemre, akkor iso képfájlt kell rátenni a pendrivera?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt is, de a boot sectorba is bele kell írni.
2014. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ki tudnád nekem fejteni ezt?:D Nem igazán értek hozzá
2014. jún. 13. 15:38
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Erről az oldalról (kb. középen van a link) letoltöd, megnyitod , megadod az iso helyét , kiválasztod a pendriveot a többit pedig a program megoldja. Ezután tudsz bootolni a pendriveról. :-)

2014. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fú nagyon szépen köszi, de lehet rosszul fogalmaztam, de én nem arra a számítógépre szeretném feltelepíteni amelyikre letöltöttem, hanem egy másikra. :D Tehát csak simán leformázom ntfs módban, rámásolom, és mehet?
2014. jún. 13. 15:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és mindkettőtöknek ment a zöld kezecske :D Bár nem igazán tudtam sajnos feldolgozni a szolgáltatott információitokat, az informatika nem egészen az én asztalom :D Légyszi segítsetek :D
2014. jún. 13. 15:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha csak simán rá másolod az nem vezet eredményre.

A fentebb leírt programmal a leírt módon rakd a telepítőt a pendrive -ra. Ne aggódj, a géphez nem fog hozzányúlni, nem azon a gépen fog elindulni amin csinálod. Ha elkészül, kiveszed a pendrive -ot, mehet a másik gépbe és telepíthetsz róla.

2014. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az első válasz a hozzá nem értésről tanúskodik.

Nem az ISO fájlt kell kiírni a pendrivera, hanem egy arra alkalmas programmal ( [link] kell az ISO fájlból egy bootolható pendriveot készíteni.

2014. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Az előző hozzászólás a szövegértelmezési képesség teljes hiányáról árulkodik...
2014. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te már csak tudod.
2014. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen midnekinek:)
2014. jún. 13. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!