Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lehet valahogy beaállítani...

MarkXXD kérdése:

Nem lehet valahogy beaállítani, hogy telepítésnél ne a "C" meghajtó legyen az alap? Csak mert az unokaöcsém nem szokta átírni telepítésnél "D"-re és én a "C" meghajtót letöltésekre használom, míg a "D"-be telepítem a programokat, játékokat stb.

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 15:55
 1/1 Gábor_79 ***** válasza:

Átlehet ideiglenesen, de bootoláskor a windows mindig "C"-nek nevezi a rendszer-partíciót. Egyébként lehet variálni telepítés közben a dolgokkal, ha kicsit belemerülsz. Én például át szoktam helyezni a felhasználói és a programdata mappát egy másik meghajtóra az SSD miatt. Amúgy felesleges lenne, csak a kis mérete miatt teszem (60 Gb).

Ha pl. 2 win van egy vinchesteren, mondjuk XP + 7-es, mindig a saját partícióját fogja C-nek nevezni attól függően melyiket indítod.

Telepítéskor persze választhatod bármelyiket, ha nem akarod letörölni a régi dolgaidat, csak az elegendő méretű legyen.

2014. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!