Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki lehet venni a leállítás,...

Ki lehet venni a leállítás, újraindítás gombot?

Figyelt kérdés

[link]


Azt tudom, hogy a főkapcsolóra be lehet állítani azt, hogy pl. ha megnyomom, akkor pl. ne legyen művelet. De ha valaki bemegy az irodámba nem szeretném, hogy valaki kikapcsolja a gépemet. Mint a képen is látható, amit csatoltam, nem kell bejelentkezni ahhoz, tehát nem kell jelszó ahhoz, hogy bárki ki tudja kapcsolni a gépemet. Én viszont otthonról is szoktam dolgozni és teamviewer-rel fájlokat szoktam letölteni a gépemről, hogy 1-2 dolgot meg tudjak másnapra csinálni... Baromi jó lenne, ha senki se hinné azt, hogy véletlenül bekapcsolva felejtettem és kinyomná nekem. Ugyan ilyen még nem volt, de nem is szeretném, hogy legyen. Papírt nem szoktam a monitoromra tűzni, mert totál össze-vissza vagyok bent az irodában. Sose lehet tudni, hogy másnap bemegyek-e, na szóval mindegy. A lényeg: meg lehet-e ezt oldani a windows-on belül szoftveresen, vagy sem. Ha igen, hogyan. Erre szeretnék választ kapni, ha tudtok lehetőséget, trükköt. Köszönöm Mindenkinek!



2014. jún. 23. 12:32
 1/3 Tengor ***** válasza:
2014. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ez nem semmi. :)) Köszi szépen! :))

Annyit módosítottam ezen, hogy nem a current user-en belül hoztam létre, hanem az egész gépre értve - a local machine-ben csináltam meg ezt a kulcsot. Ugyanis a gépem jelszóval védett. Amint zárolom a wint, kívül, ott a jobb alsó sarokban viszont működik a leállítás gomb. A felhasználói profilomon belül pedig nem megy és pont fordítva kell. :) De rájöttem, csak annyi, hogy a local machine-ban lévő ...explorer-ben kell ezt a duplaszót létrehozni és voilá! Már kívül sem működik. Nagyon köszi! :)) Ez nagyon hasznos volt.

2014. jún. 23. 13:24
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


:DDDDD

2014. jún. 23. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!