Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy gép amelyen xp van....

THEF kérdése:

Van egy gép amelyen xp van. Win 7 pro telepítőlemezzel le tudom formázni és felrakni rá a win 7-et?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam de nem indul. Bejön a szöveg hogy "a folytatáshoz nyomjon meg egy billentyűt" de nem reagál a billentyűzetre. Továbblép és beadja az xp-t
2014. jún. 26. 07:49
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

"Van egy gép amelyen xp van. Win 7 pro telepítőlemezzel le tudom formázni és felrakni rá a win 7-et?"


Természetesen igen.


"Próbálkoztam de nem indul. Bejön a szöveg hogy "a folytatáshoz nyomjon meg egy billentyűt" de nem reagál a billentyűzetre. Továbblép és beadja az xp-t"


Ilyen általában akkor van ha USB -s a billentyűzet. Régebbi alaplapoknál előfordul, hogy nem kezelik natív módban az USB billentyűzetet esetleg külön BIOS opcióval kell engedélyezni (usb legacy support, usb keyboard support).

Persze van úgy, hogy ilyenkor a BIOS -ba se enged belépni.

Ha nem tudsz hozzáférni a BIOS -hoz, hogy bekapcsold a támogatást, javaslom kérj kölcsön egy ps/2 -es billentyűzetet valakitől a telepítés idejére vagy vegyél USB-->ps/2 átalakítót.

2014. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy USB s billentyűzet? indításnál betudsz lépni a bioszba?
2014. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ps2 vagy USB billentyűzet?
2014. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

megpróbálom ps2 billentyűzettel.


Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítségét.

2014. jún. 26. 08:24
 6/6 anonim ***** válasza:
ps/2-vel tuti menni fog.
2014. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!