Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy nagyon, nagyon kezdő...

Egy nagyon, nagyon kezdő videószerkesztőnek melyik programot ajánljátok?

Figyelt kérdés
ami "könnyű" az amatőröknek is :)

2014. máj. 6. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Camtasi Studio 8.

Majd biztos lesz aki a Win. Movie maker-t mondja, de az szerintem még viccnek is rossz. :)

2014. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

@Kispofa75:

Camtasia (egy "a" lemaradt, de ezt is tőled tudom:)


Ingyenes:

VideoPad Free, Pinnacle VideoSpin 2.0.


[link]

[link]

2014. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit akarsz csinálni. Ha csak vágni, zenét alá tenni és nem akarsz látványos, profi animációkat csinálni, akkor elég a Movie Maker. De ha XP-d van, akkor nagy ívben kerüld! Az XP-s és a Vista-s verzió nagyon rossz minőségben ment. Én Windows 8.1-en használom, korábban használtam 7-esen is, ott jó a minőség, de utána egy rendes konvertálásra mindenképp szükség lesz, mert alapból elég nagy lesz a kész videó mérete. (Én a projekthez ajánlott opciót szoktam használni, de akkor is kell konvertálni!) Ez a program még legfeljebb képek egymás után való vetítéséhez jó, de itt se számíts túl sok animációra.
2014. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!