Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » El szált az alaplapom és...

El szált az alaplapom és kaptam egy gépet kölcsönbe, amin be jelentkeztem a Chrome -ba! Hogy hogyan tudok ki jelentkezni, hogy az adataim és a fiókom is meg maradjanak, de csak ezen a gépen törlődjenek mielőtt vissza adnám!?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 14:48
 1/3 levis56 ***** válasza:
Ha van google fiókod abban gép újratelepítése után is megmarad minden a könyvjelzőkben amit oda mentettél,ha most törlöd a chrome-t és visszaadod a kölcsön gépet és a saját gépeden telepíted a chrome-t és bejelentkezel a fiókodba az előző gépen elmentett könyvjelzőid közt ott lesz minden amit előzőleg elmentettél.
2014. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 levis56 ***** válasza:
Vagy a könyvjelzőket mentsd el HTML fájlba majd mentsd ki pendrie-ra vagy cd-re.
2014. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Így már meg nyugodtam, hogy egy részt nem kerülnek illetéktelen kezekbe, más részt pedig, ha törlöm és be lépek majd a saját gépembe, akkor ugyan úgy meg marad! Sokat segítettetek! Köszönöm! :)
2014. júl. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!