Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése SSD-re?

Windows 7 telepítése SSD-re?

Figyelt kérdés

Hoztam három képet, mivel mindig hibába ütközök... :(

Az első kép, amiben megmutatom, hogy ACHI-ra van állítva:

[link]

A második kép, amelyen megmutatom, hogy milyen hibát hoz ki, ilyenkor elenged, addig, hogy hova szeretném telepíteni:

[link]

Van egy másik hiba, ilyenkor valami driver-t kér:

[link]


Ez a két hiba felváltva történik, mikor telepíteném felfele a Windows-t, bejön az egyik, ha kilépek a telepítőből, kikapcsolom a gépet és visszakapcsolom és telepíteném ismét, akkor a másik.

Szóval egyszer ez, egyszer az.

Tudnátok segíteni?


2014. júl. 6. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy már a másik kérdésednél is leírtuk, ha GPT táblád van, akkor UEFI módban kell bootolnod a DVD-ről. Ha legacy módban akarod telepíteni, akkor meg MBR-t kell tenned a lemezre a GPT helyett. A BIOS mód akkor se fogja a GPT-t támogatni, ha 47-szer kiírod ugyanazt a kérdést. Ha a másik nem te voltál, akkor nem szóltam, de akkor meg javaslom a közelebbi megismerkedést a keresővel.
2014. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én voltam az is, de nem értek én ehhez annyira, hogy egyből megértsem, ezért bocsi. :(

Amúgy pendrive-ról telepítek, úgy is működik.

UEFI módban való boot-olást pontosan hol találom esetleg ott ahol az AHCI-t?

2014. júl. 6. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!