Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok a STEAM-BAN saját...

Nyertes1000 kérdése:

Hogy tudok a STEAM-BAN saját állapotot csinálni?

Figyelt kérdés
pl: alszik,eszik,sétál,tévézik, stb... (ha megoldható akkor valaki le írná nekem köszönöm előre is :)

2014. júl. 8. 15:41
 1/2 anonim válasza:
78%

Meg lehet csinálni egy kis trükkel, de nem kéken, hanem zölden fogja mutatni, és ki fogja írni, hogy "Nem Steames játékban" vagy.


Itt egy leírás képekkel, hogy hogyan kell megcsinálni.(Nekem külön kinézet van berakva, ezért ne ijedj meg ha nem úgy néz ki a Te Steam-ed mint az enyém):


1. Nyisd meg a Steam könyvtáradat, és kattints rá a bal alsó sarokban lévő "Játék hozzáadása", majd a "Nem Steames játék hozzáadása" gombra. [link]

2. Itt pipálj be egy programot, ami nem zavar, ha fut a háttérben, míg más az állapotod. Például a lista legalján lévő Wordpad.exe-t. Ezután nyomj rá a "Kiválasztott programok hozzáadása" gombra. [link]

3. Keresd ki a játékaid közül azt a programot, amit az előbb kiválasztottál, majd nyomj rá jobb klikkel, és válaszd ki a "Tulajdonságok"-at. [link]

4. Ezután ahol látod a program nevét, ott ahelyett írd be amit szeretnél állapotnak, és ha végeztél, nyomj rá a "Bezárás" gombra. [link]

5. Indítsd el a programot. [link]

6. Készen is van. Így fog kinézni, ha mindent jól csináltál: [link]


Ez az állapot addig fog maradni, míg be nem zárod ezt a programot.


Remélem tudtam segíteni :)

2014. júl. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
LoL köszike :D
2016. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!