Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik torrent klienset...

Melyik torrent klienset ajánljátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg a legújabb µTorrent-et, a 3.4.2-est használom, de olvastam, hogy a 3-as szériával gáz van, a 3.3.1-essel biztosan, mert hibás adatokat küld a tracker felé, és a 2.2.1-et ajánlják.
2014. júl. 11. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezért tértem át a 2.2.1-es uTorrentre.


Azureus-t használtam még, de nekem túl lassú volt (főleg az indulása az uTorrenthez képest).

2014. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is térjek át rá? Van benne olyan lehetőség, hogy nem kell újra letölteni a torrenteket, hanem megtalálja és seedel tovább?
2014. júl. 11. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most tértem át utorrent-ről Bittorrent-re. Sokkal jobban tetszik.
2014. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A torrentek folytatáshoz:

1. Ezek a kliensek vlaahova elteszik maguknak a .torrent fájlokat mindig. De én mindig átállítom, szóval szerintem a C:\Program Files\uTorrent mappában keresd.

2. Szóval keresd meg ezeket a .torrent fájlokat. És "indítsd" el őket az új klienssel is.

3. Figyelj rá, hogy ugyanabba a könyvtárba akarja letölteni, ahova már le vannak.

4. Ha jól csinálod, akkor csak ellenőrizni fogja, hogy jók-e a fájlok, aztán seedelni fogja.

2014. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!