Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lenne a problémám hogy nem...

Makiverem5 kérdése:

Az lenne a problémám hogy nem tudom telepíteni a javát mert amikor telepíteni akarom akkor ezt írja ki this software has already been installed on your computer. Would you like to reinstall it?

Figyelt kérdés
Rá megyek hogy igen és ezt írja: Ez a művelet csak azokon a termékeken hajtható végre, amelyek jelenleg telepítve vannak. És utána kilép és még valami a vezélő pultban a java ikon helyett csak egy mappa van aminek az a neve hogy java de nem tudom letöröli és ha meg akarom nyitni akkor azt írja hogy a végrhajtáshoz nincs társítva művelet telepítse a megfelelő programot. De ugye nem tudom telepíteni

2014. júl. 12. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Ezt a problémát az okozza, hogy a Windows Installer információkat a korábban telepített Java eltávolították, vagy megsérült, de az ehhez kapcsolódó kulcsokat még jelen okoz a Java telepítő azt hinni, hogy már telepítve van".(Google fordítóval). Vagyis teljesen le kell törölni az előző verziót és innen letölteni az újat: [link]
2014. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban próbáld meg törölni, vagy a Cclanerből.
2014. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!