Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet az eddigi legnagyobb,...

Mi lehet az eddigi legnagyobb, legösszetettebb szoftver, ami nem operációs rendszer és nem videojáték?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem szamitogepes formaban, de az emberi DNS.
2014. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ember! Az nem szoftver! :)

De még csak nem is bináris állomány.


Igen, tudom, divat azt mondani, mennyire is hasonlít az agy, meg a DNS a számítógépre, de ez mind csak elméleti hasonlítgatás.

A DNS aminosavak hosszú sorozata. Annyi köze van az egészhez, hogy marhára egyedi, és nem kicsit bonyolult is, de teljesen mást csinál, mint egy program.


Én szoftver alatt olyasmit értettem, mint pl. ez : [link]


Most pont ez jutott eszembe, de egyébként nem is igazán vírusra gondoltam, hanem mondjuk valami adatfeldolgozó programra, vagy ilyesmire.

2014. júl. 12. 02:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alábbi oldal szerint:

[link]

az irodai programcsomagok, a Nagy Hadronütköztetőben használt szoftver, a Facebook vagy egy modern autó vezérlőszoftverének forráskódjának mérete hasonlítható az operációs rendszerekéhez.

No meg igen a DNS is. ;)

2014. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
====OOOOOOO
2014. júl. 12. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!