Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Metin2 Szerver gond?

Metin2 Szerver gond?

Figyelt kérdés
Elkezdtem csinálni egy sajátot, videó alapján, meg minden program meg fájl fel volt töltve, nem újabb és nem régibb programokkal mint amit a videóban használtak. Az a lényeg, hogy letöltöttem a programokat meg a fájlokat is meg mindent, rendesen a videó alapján beállítottam mindent, elindítom, és a Login helyett ezt hozza ki: | [link] | Valaki tudna segíteni?

2014. júl. 15. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt találtam, hogy a 32 bites processzorodon próbálsz bootolni egy 64 bites operációs rendszert vagy programot...
2014. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

először is: 32 bites proci??? O.O

másodszor: A gépem Win7 64 Bit -es Ultimate, 3 GHz procival, 6 GB rammal, és egy 1 GB-s videókártyával.. szóval mit találtál??

2014. júl. 15. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudod mi az a 32 bites processzsor egyáltalán? Mert egy rohadt típust nem írtál!
2014. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És ott van az az hibaüzenet:

"CPU doesn't support long mode"


Pont azt jelenti, amit írtam:

A processzor nem támogatja a 64 bites rendszereket.

2014. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a "FreeBSD/x86" is elég egyértelműen 32 bitesre vall, de tök nyolc nekem.


Szóval az is lehet, hogy ebből a FreeBSD-ből kéne akkor 64 bites...

2014. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy a virtuális géped 32 bites...
2014. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És akkor mit tudnék ezzel csinálni? (Az hogy FreeBSD ből kéne 64 bites azt nem találtam sehol)
2014. júl. 15. 16:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Na ide figyelj, leírom még egyszer utoljára egyben, hogy mire jutottam:

1. "CPU doesn't support long mode" = 64 bites utasításokat/egyéb dolgokat akar használni a rendszer, DE a processzor nem támogajta

2. Ennek oka lehet az, hogy a processzor alapból nem támogatja (erről annyit írtál, hogy 3 GHz-es; az alapján egy Pentium 4-es is lehet, ami tényleg nem támogatja!)

3. A kulcsszavakból feltűnt, hogy virtuális gépen akarod futtatni. Ezt ugye egy büdös szóval nem említetted. Ehhez annyira nem értek, de szerintem ez is okozhatja a problémát: tehát a virtuális gépet futtató program 32 bites például...

4. Ez a FreeBSD elvileg egy operációs rendszer. Ezt is elfelejtetted közölni. Emiatt az is elképzelhető, hogy a FreeBSD (op. rendszer) csak 32 bites, amit a virtuális gépen futtatsz. De a játék szervere, amit gondolom ezen a FreeBSD-n kell elindítani, 64 bites. Ami ugye Windows-nál se menne (32 bites Windows-on 64 bites program)...


Mivel nem kevés időt rászántam a problémádra, egy minimális tiszteletet elvárnék. De mivel rohadtul nem ezt érzem, innentől teszek magasról a kérdésedre.

2014. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Amiben csináltam: VirtualBox

2-3 hónapja megcsináltam ugyan ezt ugyan így ugyan ezzel a géppel, procival MINDENNEL és akkor működött.. Most is TELJESEN ugyan úgy van a gép, akkor most mért nem működik?? Így már érted a kérdést??

2014. júl. 15. 16:20
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg fura, hogy eddig támogatta, mostmeg már nem?? érdekes!
2014. júl. 15. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!