Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ajánlani jó videószerke...

Tudtok ajánlani jó videószerkesztő programokat?

Figyelt kérdés

Videó szerkesztő programra lenne szükségem.Próbáltam már a Sony Vegas sorozatot a kezelésével és a tudásával nincs bajom mert tökéletes kezelési felület és nagyon sok szempontból felhasználó barát.Viszont egyetlen egy dologgal van bajom.A renderelési idő :'( Nagyon hosszú a renderelési idő.Egy 5 perces wmv formátumú 480p-s videót fél-háromnegyed óráig renderel.

Nem tudtok olyat ami hasonló az se baj ha kicsit butább de olyat ami kevesebb ideig renderel.A windows movie meg a live movie maker-t ne ajáljátok mert az túl buta :'(

Légyszi ha tudtok hasonlót írjátok le (windows xp-m van tudom hogy elavult de nincs pénzem olyan gépet venni ami bírja a windows 7-et rendesen)



#program #videó #Windows Live Movie Maker #szerkesztő #Windows Movie Maker #Sony Vegas #írjátok meg nekem #buta videószerkesztő program
2014. júl. 15. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Elektronikus sajtón Edius-szal vágtak mindent.
2014. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Géped gyenge. Rakd lejjebb a renderelési feltételeket. Ezzel mindent megválaszoltam.
2014. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az a baj hogy youtube-ra mennek és ott pedig nagyon fontos a minőség ráadásul egy 360p-s videót nem is lehet annyira látni
2014. júl. 15. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!