Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt mondják mindenhol hogy...

Azt mondják mindenhol hogy Win7-nél az Ultimate sokkal jobban visszafogja a gépet mint a Home Premium, de nekem nem ilyen tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban, most akkor hogy is van, mi is van?

Figyelt kérdés

Nekem egy alsó kategóriás notebookom van amire 64 bites Win7 ultimate van telepítve, de volt már rajta Home Premium is szintén 64 bitesben, és azzal sem volt gyorsabb. Ultimattel is ugyan úgy hasít mint home-al...


Nektek mi a véleményetek erről, és milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?



2014. júl. 18. 11:00
 1/4 soccerway ***** válasza:
elvileg ugyanúgy kell mennie a játékoknak mindegyik win7-en.
2014. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg igen, és nálam nem tapasztaltam asztali gépnél sem különbséget home és ulti között és notebookon sem, pedig az sokkal gyengébb mint az asztali... valamint ha megnézi bárki a gépigényeket, mindnél ugyan az van, még is sokan azt mondják hogy az ulti jobban fogja a gépet, én notebookon nem játszom, csak filmezek, zenét hallgatok és netezek, asztalin még játszottam ilyenek h gta sorozatok, crysis sorozatok, nfs sorozatok, és egyik játéknál és magán a rendszeren sem tapasztaltam különbséget home és ulti között se asztali gépnél, sem a jelenlegi notimnál...
2014. júl. 18. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Ultimate-m van régóta. Nincs problémám a gyorsaságával. Gyorsabb mint az ismerősöm laptopja amin Home van.
2014. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ezt mondom, hogy nem értem hogy miért terjesztik hogy lassabb, de erre azt azt mondják hogy azért mert tele van sok felesleges szolgáltatással és hogy egy átlag felhasználónak elég a home... csak egyik nem tudom hogy honnan veszik hogy elég neki a home, a másik hogy igaz hogy sok cucc van benne, de én eddig mióta van számítógépem, azt hiszem 4 volt azokkal együtt ami most van, és képes win7 futtatására, egyiken sem volt az ultival semmi lassulásféle, amit emlegetnek róla...
2014. júl. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!