Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegasban milyen formátumb...

Sony vegasban milyen formátumban rendereljem ki a videót, hogy youtube-on HD-ban jó legyen a képminőség?

Figyelt kérdés
Sony vegas 13-at használok. Készítettem egy HD videót, 1920x1080-as felbontásban. Már minden féle formátumban próbáltam renderelni: mp4, avi, vmw, m2t, m2ts, mpg stb. Szépen ki is menti és ha a gépen játszom le a videót akkor gyönyörű a kép, éles és tényleg HD. Viszont ha feltöltöm, a youtube annyira lerontja a minőséget hogy szinte nézhetetlen még 1080p-ben is. Hogyan lehetne ezt a problémát megoldani, mert láttam HD videókat amik nagyon élesek youtube-on?

2014. júl. 19. 13:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ugyan azt tudom csak mondani. Full HD-ban van a videóm, éles amikor a gépen játszom le. Youtube-on meg szemcsés és pixeles. A többit akkor magyarázd meg te.
2014. júl. 21. 22:18
 12/13 anonim ***** válasza:
küld el nekem privátban, majd én feltöltöm "szemcsés és pixelmentesen"
2014. júl. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Trevor. ***** válasza:
Dettó ugyanez a helyzet nálam. Csináltam egy Crysis 3 videót, amit felvettem Shadowplay-vel, gépen gyönyörű. MP4 formátumban, úgy ahogy volt, feltöltöttem a nyers fájlt (én bevallom, hogy nem értek hozzá, mit hogyan kéne konvertálni) és rondább lett sokkal, mint volt.
2015. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!