Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem írni olyan...

Tudnátok nekem írni olyan Driver kereső programokat amik ingyenesek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is várok, melyik a legjobb ingyenesben, mert nekem valamelyik semmi drivert nem talál, a másik már például kettőt, a harmadik program meg vagy 35 drivert, ez mitől van? Nagyobb az adatbázisa?
2014. júl. 19. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Öööö, milyen driver keresőre gondolsz? Ami nulláról feltesz neked minden drivert, vagy ami a meglévőket frissíti? Csak mert létezik mind2. Amelyik nulláról teszi fel, az általában fizetős (vagyis a jobbak), ami meg frissít, az pl az Iobit driver booster.
2014. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 csacsi2 ***** válasza:

igen az adatbázisuk nagyobb. Nem szoktam javasolni az ilyen programok használatát, Keresésre kizárólag!

Telepíteni csak és kizárólag a gyártó hivatalos oldaláról, manuálisan!

Amennyiben egy program hibásan keresi meg és telepíti, az nagyon sok, nem egyszerüen megoldható problémát okoz (általában az oprendszer újratelepítését)!

Szóval nem az a lényeg hogy mennyit találjon meg hanem azt amit kell!

IoBit Driver Booster vagy ha programok frissítését is keresel akkor sumo.

[link]

[link]

sumo -t telepítened sem kell.

[link]

telepíteni mindig hivatalos oldalról és ne bízd programra ha jót akarsz!

2014. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hASznosabb everestel ki keresni a nevét aztán felrakni hivatalos oldaról
2014. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 csacsi2 ***** válasza:
everest elavult, helyette az aida64 (új everest). Több hardvert ismer és pontosabb, de elméletben én is ezt javaslom, keress rá és telepítsd ha van új! Sűrün úgy sem jönnek ki és akkor érdemes ha szükséges, vagy hibajavítást tartalmaz!
2014. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! fizetőst nem akarok,ezért ingyenest szerettem volna,azért kellene mert a gépem gyártójának az oldalán fent van minden driver,de a programok azoktól találtak frissebbet is.Driver Booster meg van,mindig azt használtam,de viszont az nem talál sok drivert,másik meg talált.slimdrivers,driverEasy,ezek elég jók.
2014. júl. 19. 21:52
 6/16 csacsi2 ***** válasza:
amennyiben olyat talál ami a gyártó oldalán nincs fent, azt felejtsd el!
2014. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ASUS X53U laptopom van,akkor ehhez már nem is adnak ki új drivert?
2014. júl. 19. 23:37
 8/16 anonim ***** válasza:

A GYÁRTÓ OLDALÁRÓL KELL LESZEDNI A HVATALOS DRIVEREKET!

Ha beszólsz a nagybetű miatt, megnézheted magad :)

2014. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt én értem,csak nem mind1 hogy mikori driver,ezért kérdem hogy csinálnak hozzá újat még? vagy marad az a verzió ami ott van :D
2014. júl. 20. 00:35
 10/16 csacsi2 ***** válasza:

Azt hogy csinálnak -e még hozzá újat, hiába kérdezed tőlünk, ezt se mi ,se egy jövőbelátó szoftver nem fogja megmondani! Ami 2006 -os a legfrissebb ahoz valószinű nem!

Amúgy meg nem értem miért olyan fontos?! A Drivereket nem frissítik olyan sűrün mint a programokat! felesleges mivel az eszköz nem változik és technikai újítások nem napi szinten vannak (pl USB 1.1 -ről USB2.0 ra)

Amúgy meg ha jól működik vele az eszköz akkor nem kell frissíteni, csak ha valamelyik program ígényli, vagy hibásan működik.

2012-ben volt utolsó frissítés. Amúgy mit vársz a driver frissítéstől, hogy ennyire fontos?!

2014. júl. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!