Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem írni olyan...

Tudnátok nekem írni olyan Driver kereső programokat amik ingyenesek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is várok, melyik a legjobb ingyenesben, mert nekem valamelyik semmi drivert nem talál, a másik már például kettőt, a harmadik program meg vagy 35 drivert, ez mitől van? Nagyobb az adatbázisa?
2014. júl. 19. 19:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azért hogy frissen tartsam a gépem,mivel az új driverek több mindent támogatnak,játékok,programok stb
2014. júl. 20. 06:30
 12/16 csacsi2 ***** válasza:
Maga a driver nem támogat többmindent, csak az eszköz a gépedben. Azt kicseréled akkor többmindent fog támogatni! Pl egy driver frissítéstől nem fog megváltozni a videokártyád shader verziója! Frissítések általában hibajavítások (fix). Alaplapi ezérlőknél lehet változás, de az is csak akkor ha valami olyan technikai újítás, amihez nem kell új eszköz, ami ritka. Újítások új eszközöket használnak pl usb3 támogatás 2008-ban jött ki, és a csatlakozó is más lett. Tehát ha cserélsz eszközt a gépben pl processzortámogatás miatt, akkor van jelentősége (vagy ha hibásan működik). Új programokat új hardverekre fejlesztenek, így azok előbb utóbb nem támogatják a régi eszközöket. Legyen fent a jelenlegi legfrissebb (nálad 2011-2012) és ha valami nem működik akkor keres frissítést, de mint írtam ettől nem lesz támogatott az eszköz!
2014. júl. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
CSacsi intel gma 950 nél alap driverel nem lehet használni pixel shader 2.0 moddoltnál már meg igen xDD(Csak hogy beléd kössek xD)
2014. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 csacsi2 ***** válasza:

intel gma 950 -t már frissítheted bárhova :D nem fog futni rajta semmi modern. bár ha jól tudom alapból az eszköz tudja a Pixel Shader 2.0 és vertex 3.0 -át. viszont driver nélkül semmi sem tud semmit sőt DirectX 9.0a -val is csak a 2.0-át... de ez nem a "vissza a jövőbe" :D


Bár jó lenne az én ATI Radeon 9250 -esemen egy driver frissítéstől futna a mafia II, nagyon kedvelem azt a játékot!

2014. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen Intelről írtok,nekem semmi Intel nincs a gépemben :D
2014. júl. 20. 14:34
 16/16 A kérdező kommentje:
Azért köszi! :D
2014. júl. 20. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!