Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Blender-t hogyan tudnám...

A Blender-t hogyan tudnám használni?

Figyelt kérdés
Nézek oktató videókat, meg tutorialokat, de még mindig gőzöm sincs az egészről! o.O Hol tanulhatnám meg gyorsan és egyszerűen??? Ja és egész pontosan miket lehet vele készíteni? Karaktereket is?

2014. júl. 21. 21:13
 1/5 TigerDemoN ***** válasza:

Gyorsan nem fogod megtanulni :D

Akár hónapokig is eltarthat mire megtanulod. :)

2014. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, igazából az nem gond, a lényeg, hogy szeretném elsajátítani legalább az alapokat!
2014. júl. 21. 21:20
 3/5 tabaki ***** válasza:

@TigerDemoN: "Akár hónapokig..." XD


@Alypha: Nem lehetne valami konkrétumot? Mi az amiben elakadtál? És ne az legyen a válasz, hogy "hát az egészet nem értem"... Egész pontosan bármiféle 3D-modellt meg tudsz csinálni, animálhatod, a kész filmet vághatod, hangosíthatod, trükkökkel láthatod el, játékokat készíthetsz, fizikai folyamatokat -- többek közt ütközést, folyadékmozgást, szélfúvást -- modellezhetsz, meg mit tudom én...

Mi az, hogy "karakter"? 3D-rajzfilmfigurák? Térbeli portré valakiről? Ugyanez megmozgatva? És az valódi felvételbe illesztve? De mindegy is, nem a Blenderen múlik, csakis rajtad.

És tényleg ne gyorsan és egyszerűen akarj elsajátítani egy rendkívül összetett és hosszadalmas munkafolyamatokkal járó programot. Ne hónapokban gondolkozz, hanem években. Viszont ez ne kedvetlenítsen el, mert nem az egészet kell bebifláznod ahhoz, hogy használni tudd. Akármilyen apróságot tanulsz, az máris jó valamire.

2014. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, milyen videókat néztél eddig, ha ezek esetleg kimaradtak volna, kezdd itt:

(Az Alap-vetőre kattints, utána elég hülyén, a végén indul, de az Oldalaknál kérd az egyest.)

2014. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

+ Bravó, csak a lényeg maradt le:

[link]

2014. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!