Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Linux disztribúciót...

Milyen Linux disztribúciót ajánlanátok? Olyan Linuxot keresek amit könnyen testre lehet szabni és rengeteg beállítással találkozhatok.

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már Ubuntuval többször is és régebben Mandrivával is próbálkoztam de valahogy úgy éreztem ki akar baszni velem, amikor 1-2 alapnak tűnő beállításhoz parancssorba kell mennem és 2-3 óra keresgélés után a megfelelő sort átírva nem történik meg a beállítás

#linux #operációs rendszer #testre szabható linux
2014. júl. 25. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legegyszerűbb linux disztribúciót se tudod használni, akkor windows 8.
2014. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább win7.
2014. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tabaki ***** válasza:
68%
XP
2014. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Linux Mint rengeteg beállítási lehetőséget kínál.

Különböző témákat is tudsz hozzá adni,de ha az nem elég több mindent tudsz beállítani a [link] -ról. Persze egy kicsit kell még ahhoz tanulni.

2014. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
Archlinux, Manjaro, Gentoo, Linux From Scatch és forkjaik.
2014. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mageia, abban elég sok mindent be lehet állítani gui-ban is, a mageia control centerrel
2015. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"rengeteg beállítás"

"könnyen testre lehet szabni"


Tehát rengeteg beállítást akarsz, és azok mind legyenek valamilyen grafikus kattintgatós felületen, és még átlátható is legyen. :)


Amennyi lehetőség az átlag Linux disztróban van, annyit egyszerűen nem lehet grafikusan megvalósítani, vagy ha igen, akkor semmivel sem lesz egyszerűbb, mint parancssorból, szimplán az opciók mennyisége miatt. Szóval vagy pontosítsd, hogy mit is szeretnél, vagy én is azt mondom, hogy inkább Windows.

2015. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
iagzából valamilyen KDE disztribúciót ajánlanék én megőrültem tőle, annyi mindent lehetett beállítani. Ennyire nem voltam igényes, úh maradtam az XFCE-nél.
2016. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!