Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Attól vághat kékhalált egy...

Attól vághat kékhalált egy gép ha szervizcsomag telepítés közben elmegy alvó állapotba?

Figyelt kérdés
Ma újratettem a Win7-et a gépemen, és mikor újratettem elfelejtettem kikapcsolni azt hogy menjen el alvó állapotba és elkezdtem telepíteni a szervizcsomagot, majd itt hagytam kicsit és kb 30 perc múlva arra jöttem be hogy újraindult és mutatja azt az ablakot amit akkor ad be mikor kékhalálozik, és látom hogy tényleg az volt... és akkor néztem rá hogy nem állítottam át és 10 vagy 15 vagy hány percen volt, amin alapból szokott lenni az alvó állapot

2014. júl. 25. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit írt ki a kékhalálban?
2014. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem voltam bent mikor csinálta, és abból az infós ablakból is csak annyit tudtam kinézni hogy bluescreen volt, de utána hogy kikapcsoltam azt hogy lekapcsoljon, újból elindítottam a telepítését, és ekkor már hiba nélkül feltette...
2014. júl. 25. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet tőle kékhalál
2014. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!