Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan képszerkesztőt,...

Tudtok olyan képszerkesztőt, amivel tudok komplett képeket csinálni?

Figyelt kérdés
A honlapomra szeretnék egyedi képeket, csak nem tudom a megfelelő képszerkesztőt hozzá!

2014. júl. 27. 20:29
1 2
 11/14 tabaki ***** válasza:

@szonata:

Öőő... milyen szinten? Neked már stikában bemutatta?

2014. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 szonata ***** válasza:
Nekem semmit nem mutatott be "stikában", a saját véleményem írtam le ezzel kapcsolatban. Nem tudom miért feltételezed ezt.
2014. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 missregi.12 válasza:

A Bloggif. Itt még moképet is csinálhatsz és 100%-ban ingyenes és nem is kell letölteni.

Meg van a piZap az is jó van benne egy csomó ingyenes matrica és nem kell tölteni és ez sem fizetős. Meg van a glitters.hu amin csillogó képet csinálhatsz, de vannak ott már elkészített képek pl.: weboldal feliratok, pl.: Üdv a weboldalon stb. És ezt sem kell letölteni és ez is ingyenes. Hát ennyit tudok a Bloggif-et pedig mindenképpen próbáld ki! Remélem segíthettem valamennyit.

2015. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A kérdésből nem derült ki, de később azt írod, hogy ceruzával tudsz rajzolni, csak számítógéppel nem megy. Valószínűleg erre tényleg a digitalizáló tábla a megoldás számodra, amivel szinte ugyanúgy rajzolhatsz, mintha papírt és ceruzát használnál. Persze még így is hozzá kell szokni a használatához, a szoftver kezeléséhez. Már az Adobe Photoshop sem olyan drága és ingyen kipróbálhatod, hátha azzal kicsit könnyebben megy, mint a Gimppel.


Esetleg nézd meg, hogy a tabletekkel hogy boldogulsz, azokra is egyre több ilyen kézirajz program van - mind más kezeléssel persze. Ott is érdemes lehet esetleg valamilyen tablethez való tollat használni és persze ott is meg kell majd szokni, hogy máshogyan viselkedik, mint a ceruza, de még mindig jobban hasonlít, mint az egér és a touchpad.

2015. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!