Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem seedelnek a torrenteim....

Nem seedelnek a torrenteim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rá megyek hogy tracker frissítés de nem seedel.

2014. júl. 29. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyerek! Amelyik torrent nem rendelkezik legalább egy darab seed-errel, azt hagyni kell a fenébe, ha szerencséd van találsz egy másik helyen egy másik torrentet ugyanazzal a tartalommal...
2014. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kisfiam én ncoreos vagyok ;)
2014. júl. 29. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tiltott/nem támogatott klienst használsz? Nálunk a Bithorlo-n van ilyen. Vagy esetleg kérdezd meg az egyik encore-os segítőt. Ők azért vannak.
2014. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én is így jártam, hiába frissítettem...

Nálam az volt a baj, feltöltési korlátot nagyon levettem. (hiába volt a letöltésem korlátlan, nem csinált semmit)Miután azt is korlátlanra tettem, rögtön visszaállt 1,2 MB/s-re.


Megoldódott a problémád végül? Mi volt a baja?

2014. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Frissítettem a utorrentet :)
2014. aug. 1. 21:16
 6/9 anonim válasza:

A másik ami néha előfordul: elindítom a torrentet- a seed automatikusan indul vele együtt, de az oldalon nem jelzi. Ha leállítod (a szüneteltetés nem oldja meg) és elindítod akkor is megy.

:)

2014. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez a probléma és néha ezt csinálja. Akkor állítsam le és indítsam el?
2014. aug. 2. 10:37
 8/9 anonim válasza:
Nálam mindig megoldódik, ha a torrentet leállítom (néha kényszerített leállítással, mert amúgy nem engedi) és elindítom. Mondjuk mindig ráfrissítek az oldalon, biztos ami biztos alapon. Feleslegesen nem éri meg seedelni bele a vak világba. :D
2014. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok gond lehet,lehet egyszerre visszatölteni a 48 órát ,de lehet részletekben is.Ha tölti vissza a seedet,ne engedjük alvó állapotba a gépet.Ezt az energia sémáknál tehetjük meg.Itt a sohát kell beállítani.ami annyit jelent,ha ez nincs megcsinálva,akkor képernyő lekapcsol és nem fog seedelni.
2014. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!