Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki elmagyarázná, hogy...

Valaki elmagyarázná, hogy WoW-ban hogy vannak a dolgok? (Pl. Talentek, skillek, cuccok. )

Figyelt kérdés
Nem rég elkezdtem WoW-ozni, de fogalmam sincs az egészről, az egyetlen dolog amit értek, az az AH. 31-es színtű night elf rogue vagyok.

2014. aug. 2. 16:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze érthetően, és úgy, mint aki még sosem játszott vele, mert csak azért vagyok 31-es szintű, mert sok questet csináltam.
2014. aug. 2. 16:54
 2/4 anonim válasza:
Ez elég komplikált sajnos, nem nagyon lehet elmagyarázni. Idő kell hozzá, hogy megértse az ember.
2014. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

az a vicces, hogy annak idején énis nelf rugót kezdtem és fogalmam sem volt semmiről, pedig haverokkal nyomtam, akik már azért ismerték :P ahogy előttem is írták, ez olyan brutál összetett és komplikált lenne, amit kizárt, hogy valaki el tudjon érthetően magyarázni részletesen, mindenre kiterjedve. a fent leírt dolgokon kívül még vagy van 40-50 ugyanolyan kaliberű és egyenként is napok lennének elmondani :D


de ha érdekel inkább egy jó tanács, én két évig függője voltam, a szerencsén múlt, hogy nem cseszte el teljesen az életemet a wow, te még ki tudsz szállni, még nem vagy benne, nem szippantott be. fogalmam sincs, hogy ki vagy és miért kezdted el játszani, de idegen jóakaróként mondom, hogy még most tedd le az egészet és soha ne is nézz vissza rá, hiddel nem éri meg ;) van millió másik játék, ami nem tesz tönkre.

2014. aug. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lassan egy hónapja írtam ki a kérdést. Nem tudom... igazából nem szippantott be, azóta is tolom, de szerencsére nem függtem rá. :D De azért kösz a javaslatot:)
2014. aug. 30. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!