Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of warship?

World of warship?

Figyelt kérdés
mikor jön ki?

2014. aug. 5. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Még bizonyára korai fejlesztési stádiumban van, olyannyira, hogy látod, még a WoWP is nemrég lépett ki bétából. A Wargamingnek most fel van adva a lecke, mert már két címükkel kell olyan mértékben foglalkozni, hogy ne legyen panasz és mindig hozzanak friss tartalmat, tegyék gördülékenyebbé és "élvezhetőbbé" a játékmenetet, hogy nulla erőforrásuk van a Warships fejlesztésére...


Egyhamar nem, én még a jövő évet is kihagynám, véleményem szerint 2016-nál előbb nem lép játszható és kiegyensúlyozott köntösbe.

2014. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a repcsis változatával játszottam sajnos mindig egy tonna pénzt ölök az ilyenekbe előre mint a wowp be is és hatalmasat csalódtam. :D (már eladtam az acountot)

na meg persze a wot is faxa azzal még ma is játszok. :D

2014. aug. 6. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:

A WoT-ra most mondhatnak bármit, szerintem is jó játék lett (végre értelmesebb hangok), habár a balansz néha hagy maga után kivetni valót. A WoWP egy kalap szar, minden tekintetben úgy odaveri a War Thunder, hogy csak pisloghatnak a fejlesztők. De már az is bétázza a Ground Forcest, szóval év végére lesz konkurenciája a WoT-nak. Végre. Hátha többet öl a játékba. :)


A Warships-et nem tudom elképzelni hasonló játékmenetbe (azaz két csapat feláll egymás ellen a térkép átellenes oldalain és összecsapnak), szerintem unalomba fúló, harmadrangú játék lesz, ha ki is adják.

2014. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Good Boy500 válasza:

Én azt hallottam, hogy 2015. január elején készülhet el, de ez nem lehet biztos, én ezt hallottam!

:) Én szerintem a World of Tanks és a World of Warplanes is jó játék, ez is ilyen lesz, csak ez a vizen! :)

2014. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A WoT még tartós szórakozás, a WoWP már gyengébb, unalmasabb, most képzeld el, milyen rohadt idegesítő lesz a vízen 10 csomóval utazni... :D
2014. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Good Boy500 válasza:
Ki tudja mit találnak ki! :/ -_-
2014. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!