Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek mennyi volt a leghossza...

Nektek mennyi volt a leghosszabb idő amit kibírt az oprendszeretek újra tétel nélkül?

Figyelt kérdés

Igazából én Windows 7-re vagyok kíváncsi de ha ti mást használtok azt is írjátok le.


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 7. 23:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
1 év
2014. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jah és azt is írjátok le légyszi hogy milyen rendszer volt és mi miatt kellett újratenni
2014. aug. 7. 23:24
 3/24 anonim ***** válasza:

windows xp, olyan 6-7 év.

Windows 7, elvan már vagy 2 éve a gépemen, és még egészen rendben van. :) ha nem telepít az ember minden szart, akkor bírja a végtelenségig szinte. :)

2014. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Mac os:6 év

Win7 évente(40gb particionáltam neki és folyamatosan betel.)

2014. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

7-es fél vagy 1 évig kibírta, bár volt hogy havonta tettem újra, mert mindig kísérleteztem, meg elb..sztam valamit.


Bár a legutóbbi újratelepítések a munkám miatt használt programok miatt voltak. Mert ahhoz elég sok szkriptet, kiegészítőt használok, és esetenként elbarmolódik a program, oylankor egyszerűbb egy tiszta telepítés mindennel együtt, mint megtalálni a hibát.

2014. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
win xp 7-8 év.
2014. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Újabban már csak hardverváltozás vagy teljes tisztítás céljából telepítek újra, szerintem olyan 2,5 év.
2014. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nekem valamiért a win7 sosem bírja/bírta 3 hónapnál tovább, vagy vírust kaptam be vagy valami összeakadt valamivel vagy nemtom 3 hónap után kegyetlenül megnőtt a bekapcsolási idő, az "Üdvözöljök" szöveget volt hogy negyed óráig mutatta, de viszont mikor bekapcsolt utána meg gyors volt... az asztali gépemen meg a win8 az meg december óta rajta van és olyan mint újkorában, a notimra meg sajna nem tudom rátenni, mert nincsenek hozzá driverek... jah igen driverek, azt is észrevettem hogy mivel nem játszok meg ilyenek és hogy nem frissítettem a drivereket, és azok vannak fent amiket kaptam a notival lemezen, most 2 hónapos a Win7 de olyan mint újkorában, és nincs is rendszerkarbantartó csak egy ccleaner, máskor meg már ilyenkor kezdett belassulni...
2014. aug. 8. 07:47
 9/24 csacsi2 ***** válasza:

2009.02.01 - ? (napjainkig)

[link]


Megfelellő vírusvédelem, rendszeres karbantartás.

CCleanerhez javaslom a CCenhancer-t

[link]

és van pár program (registry tisztító,Töredezettségmentesítő) amit ajánlhatnék, ami nekem bevállt.

Diskeeper, Registry Reviever, Jv16PowerTools ill uninstaller ami nyomonköveti a telepítéseket UninstallTool, TotalUninstall így nem marad szemét a gépen.

[link]


Megfelelő Vírusvédelem az első, anélkül teheted rendszeresen újra, ennek is a megelőzés a legfontosabb mivel nem minden vírus okozta kár helyreállítható, csak törölhető. Így instabil lesz a rendszer, mégha a vírusos fájl törölve is lesz. Én Az Eset Smart Security-t használom évek óta, megbízom benne, de Miztonság kedvéért lefuttatom néha a MalwareBytes-t. Én ezeket használom, de vannak jó ingyenesek is.

2014. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát mg az xp 4-5 év, a win7 is bírta volta, de mindik kísérletezgettem vele én is, így max 1 év.

Mosta win 8.1- el is kísérletek miatt kb havonta rakom újra a gépet.

Hardvercser volt,akkor azért, aztán a panda vírusírtó beletörölgetett a system fájlokba, akkor azért, aztán múltkor meg külömböző programokat próbálgattam ,process lasso mag cleanmem,stb.... akkor meg valamelyik vágta haza.Az a lényeg szerintem a win 8.1-nél, hogy felrakod és nem variálgatsz vele.Max egy rendszertisztító ccleaner vagy ashampoo winoptimizer, aztán ennyi.Ami belenyul a rendszerbe olyan progit nem szabad használni vele pl: registry cleaner meg registry optimizer,töredezettség mentesíteni sem szabadna elvileg aregistry-t.

Ja, kb. ennyi.

De a win 8.1 szerintem az eddigi legjobb rendszer.

2014. szept. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!