Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a Wine hibája, vagy a...

Ozmium42 kérdése:

Ez a Wine hibája, vagy a játéké? Helyre lehet hozni valahogy?

Figyelt kérdés
Linuxon próbálom futtatni a S.W.I.N.E. nevű játékot. Néhány módosítással működik is, de van még egy zavaró hiba. A hangok (hangeffektek, beszéd, zene) fel vannak gyorsulva, és el is van torzulva. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e rá mód, valami beállítás, config, akármi, amivel helyre lehet ezt hozni, vagy szokjak hozzá, hogy Linux alatt ez jobb nem lesz?
2014. aug. 12. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezüst értékelést kapott, szóval fut, de nem teljesen oké minden. Szerintem szokj hozzá.

2014. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt olvastam én is, de a hibák konkrét felsorolásánál nem szerepel, hogy baj van a hanggal.


"What works

Installation, running the game.


What does not

Movies. You can hear the sound but the screen is black. It's possible to skip movie sequences using mouse.


What was not tested

Multiplayer, finishing the game.


Additional Comments

Would be platinum if movies worked.


Admin note: rating changed to conform to the rating definitions."


A platinum besorolást nem tudom, mit jelentene.

2014. aug. 12. 19:27
 3/6 tabaki ***** válasza:

A Platinum a legjobb értékelés, amely szerint külön beállítások nélkül, simán futtatható. A kérdésedből nem derül ki, milyen linuxon futtatod. Nem mindenütt kapta meg a Silver minősítést sem.

Arra is érdemes fölfigyelni, hogy a tesztek nagyon régiek. Igaz, az ember úgy képzeli, hogy a Wine általános értelemben véve "jobb" lett, tehát minden program jobban fut rajta, de ez nem biztos, hogy ilyen egyszerű. Lehet, hogy egy olyan fejlesztés, amely a programok többségének előnyös, a S.W.I.N.E esetén újabb problémákat hoz elő.

2014. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csináltam egy nagy rendszerfrissítést, most már működik a hang, biztos új wine verzió (a videók továbbra sem, de ez nem zavaró). Viszont a böngészőt (Google Chrome) most már csak terminálból lehet elindítani.


[link]


Azt, hogy "milyen Linux", hol lehet megnézni? Már más is kérdezte

2014. aug. 13. 03:37
 5/6 tabaki ***** válasza:
Hát valami neve, verziószáma csak van a disztrónak, például Ubuntu 14.04 LTS,Linux Mint 17, Debian 7.6, OpenSUSE 13.1, Fedora 20, stb. A linuxok eléggé különbözhetnek egymástól, ami esetleg a Wine működésében is eltérést okozhat, bár a nagyobb disztribúciók esetén inkább annak lehet jelentősége, hogy a rendszer mennyire naprakész.
2014. aug. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ubuntu 14.04 LTS, ez lesz az.
2014. aug. 13. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!