Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 home premium little...

Windows 7 home premium little telepitési probléma? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tehát, elindul a telepitö, fájlt másol, kicsomagolja, majd ujra indul a gép, aztán ki irja hogy C:/windowsbt/system32/winload.exe fájl nem található. Tud valaki meg oldást???
2010. jan. 14. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Használj megbízható forrásból származó többek által kipróbált, buherálatlan telepítő dvd-t.

2. A telepítő dvd-t ha kiírod, maximum 4x-es sebességgel érdemes, s ha lehet ne neroval. Inkább imgburn vagy hasonlóval.

3. Frissen formázott winyón kezd meg a telepítést.


Ha ezek nem jöttek be, akkor bootolj be a telepítőről, és próbáld ki a dvd javítás funkcióját.


Ha a consolból való javítás funkcióját választod, ezeket a parancsokat kéne beírnod sorban:


bcdedit /export C:\BCD_Backup

c:

cd boot

attrib bcd -s -h -r

ren c:\boot\bcd bcd.old

bootrec /FixMbr

bootrec /RebuildBcd

2010. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz. meg probálom. Azt nem tudod hogy amikor be kapcsolom a gépet be jön egy rendszer inditás. ki irja ezt C:/windowsbt/system32/winload.exe fájl nem található, folytatás: enter, enter után következö lehetöségek: elözö windows inditása, Windows telepitése, memoria tesztelése. Ekkor rá megyek a elözö windowsra enter és ugy indul az xp. ezt hogy tudom el tüntetni?
2010. jan. 14. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem már. Szóval úgy próbáltad telepíteni az új operációs rendszert a régi partícióra, hogy azon még mindig ott volt az előző operációs rendszer. Ez bizony nagyon-nagyon nagy hiba. :) Ilyet ha lehet, akkor soha többé. Most azonnal mentsd le az esetlegesen fontos fájlokat dvd-re vagy másik winyóra, és formatáld a c partíciót.

Ezzel simán megoldódik minden gondod. Ne is próbálj más megoldást keresni, mert ez így semmiképp sem jó ahogy most van.

2010. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Étem kösz. csak mert leszedtem azt a windowst és nem bootolt a cd. de ahogy mondtad buherált az egész windows. Az én gépemet is ugy telepitettem hogy a régi rajta volt. azt el mentette egy mappába felrakta a win 7et és törölte, nem volt gond vele.
2010. jan. 14. 12:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze ami az én gépemre ment az nem buherált volt :)
2010. jan. 14. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!