Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office 2007 először működési...

Office 2007 először működési majd telepítési probléma, vélemények?

Figyelt kérdés

jelenség:Microsoft Office “…alkalmazást nem telepítették az aktuális felhasználó számára”

Művelet: Delete >> Reinstall

2. jelenség: [link]

Gondoltam 1935 akkor netframework. Igazam volt Microsoft weboldala is megerősített. (NetFrameWork 4.0 telepítve van ).

2. Művelet: Netframework minden egyes verziójának és frissítésének törlése. Géprestart majd 4.0 telepítése Win updateről.

A hiba továbbra is fent áll.

És egy érdekesség hogy a Windows szolgáltatások ki-be kapcsolásának ablaka teljesen üres, eddig ismeretlen ok miatt így start> futtatás> services.msc ellenőriztem hogy nincs tiltva a NetFW. Érdekes, nincs.

Lehet én vagyok a hülye és benéztem hogy a 1935 a NFW miatt van.

Tanácsokat szivesen meghallgatok.

OP: Win7 x64 Ultimate Activator: Windows Activator LE v8(tavasszal telepített OP így még működik vele a rendszer)


2010. nov. 12. 17:15
 1/2 NagyMarcell válasza:
Használj Office 2010 Professional-t ami x32 és x64-es egy DVD ISO-n. Nálam semmi probléma sincs. A legjobb, ha szépen újratelepíted az oprendszert stb. Mert szerintem már annyit használtad, hogy minden gáz azon. Sokat használt oprendszereken szoktak ilyen hibák előfordulni.
2010. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs agyonhasználva csak a szüksgés programok vannak telepítve.Egy OP-val általában 3-5 évet lehúzok probléma mentesen. Office 2010ről még nem sok infom van de megnézem.
2010. nov. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!