Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom letiltani a...

Hogyan tudom letiltani a World of Tanks (WOT) használatát a gépemen?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Van egy olyan bajom hogy a kisebbik testvérem haverjai gyakran átjönnek hozzánk és ha elmegyek a gépemtől (a két gép egy szobában van) azonnal elkezdenek WOT-ozni rajta (amit ki nem állhatok).

Már megpróbáltam a következőket:

-Szimpla uninstalálás

-Karanténba rakni az indításhoz szükséges fájlokat a vírusírtóban

(WorldOfTanks.exe és a launcher)


De az a bajom hogy ezek a módszerek nem működnek, hiába közel 40 Gb-os a játék nem restek újból letölteni.


Ne írjatok olyan választ hogy:

-Tegyél jelszót a rendszergazdai fiókra


Olyasmik érdekelnének hogy mondjuk meggátolja kijátszhatatlanul a játék indítását vagy azt elérni hogy indításkor összeomlik bezárul stb...


Van valami ötletetek?



2014. aug. 18. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
hát pedig az lenne a legegyszerűbb amit te magad is írtál, de ha nem tetszik, szerintem tölts le valamilyen titkosító programot, amivel jelszó ellenében tudnak csak belépni a mappába és csak jelszóval tudnak fájlokat futtatni, vagy állítsd be a vírusirtódban a wot fájljait hogy akadályozza(ha lehet ilyet), vagy azt a webhelyet tiltsd le amiről letöltik és utána uninstall
2014. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
most az a bajod hogy a gépeden játszanak vagy az hogy a wotos profilodon mert ha az utóbbi akkor jelszóváltoztatás és kiveszed a pipát a jelszó mentése
2014. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Rongálj meg egy-két fálj-t

Végleges megoldás: a tp-linket(azt a ki vackot amivel anetet fogja a géped) amikor elmész húzd ki.

Nem fog elindulni rajta a járék.

3. lehetőség tílsd meg nekik.

2014. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!