Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Kerio kér kiszolgálót,...

A Kerio kér kiszolgálót, felhasználónevet és jelszót. És mégis honnan?

Figyelt kérdés
Úgy értem, minek a jelszavát, felhasználónevét, kiszolgálóját? ezeket honnan tudhatnám meg?

2014. aug. 21. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Mégis milyen eszközről van szó?

G.

2014. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eszköz? Nem értem. Kerio tűzfalról van szó, annak a VPN klienséről. Amikor elindítom, kér kiszolgálót, felhasználónevet és jelszót. Csak nem tudom, hogy ezeket honnan tudhatnám meg.
2014. aug. 21. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Tisztában vagy a VPN fogalmával?

Ahhoz, hogy ezt a funkciót használhasd, használnod kell egy ingyenes vagy fizetős VPN szolgáltatást vagy üzemeltetned kell egy VPN szervert.

G.

2014. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval hülyeség az, amit akarok. Akkor törlöm is le ezt a Keriot. Köszi!
2014. aug. 21. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk még mindig nem tudjuk, hogy mit akarsz, de mindegy...

G.

2014. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szóval, felraktam a Kerio tűzfalat, 2 része van: a WinRoute, ez sem volt egyszerű, mert ez is kérte eteket, "admin" mindenhova, rá is kérdezett, hgy ez csak 6 betű, legalább 8-nak kellene lennie, "OK", elfogadta valamiért.

A másik telepítő a VPN klienst telepíti, ezzel nem is volt baj, csak amikor elindítottam (magát a programot), kérte ezeket. Itt már nem fagadta el az "admin"-t, se nagybetűvel, meg máshogy sem. És az volt a kérdés, hogy oda milyen jelszó, felgasználónév és kiszolgáló kell?

Egyébként tényleg nem tudom, mi az a VPN.

2014. aug. 21. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:

A VPN rész nem kell neked. De azért nem árt utána nézni, a tudás bármikor jól jöhet! :)

G.

2014. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az bizony igaz! :)
2014. aug. 21. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!