Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amellyel...

Van olyan program amellyel kideríthető, hogy milyen sebességgel lett megírva egy DVD lemez?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 07:49
 1/2 lustig ***** válasza:

szerintem sajnos nincs.

Ez olyan, minth a pendrive-on sem tudod megnézni, h milyen gyorsan másolták rá a fájlokat

2014. aug. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De a DVD-t nem lehet akármennyivel olvasni...

Szóval a hasonlat nagyon nem jó.


Kérdező:

A Neronak van egy segédprogramja (InfoTool talán, nem vagyok benne biztos), amivel lehet a lemezt vizsgálni. Én régen arra használtam, hogy megnézzem az újraírható DVD-m állapotát. De már nagyon rég volt, szóval nem emlékszem pontosan a nevére...

Na szóval ez a program ugye végigolvassa a lemezt, és ha jól emlékszem, kiírja a sebességet is.


Máshogy: másolj le róla fájlokat a merevlemezedre, és nézd meg mennyivel másol (pl. Total Commanderben kiírja).


[link]

DVD 1x -> 1385 KB/s


Tehát a "mért" sebességet KB/s-mban leosztod 1385-tel és megkapod a "szorzót".

2014. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!