Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videó vagy képkonvertál...

Milyen videó vagy képkonvertáló vagy fotószerkesztő program képes erre a konverzióra?

Figyelt kérdés

BMP,PNG,JPG és egyéb képfájlokból szeretnék konvertálni, speciális formátumokra, amelynek a képi végeredményét meg is lehet nézni ugyanabban a programban, vagy bárhol. Az nem érdkes,ha videó fájlt készít belőle,csak az a lényeg,hogy a képszerkesztő,vagy videoszerkesztő programok felismerjék a formátumot. Ne hari érte ha valamit nem jól írtam, nem vagyok profi a témában.Ezért kérek segítséget,hogy milyen program képes erre.Köszi!!:)


YUV

RAL

RGB

CMYK

YCbCr

RGBA

Grayscale

NTSC

PAL

SECAM

HSV

HSL

HTML

Egyéb szinkonverziók és szabványok.



2014. aug. 26. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdésed, ezek teljesen eltérő tulajdonságok/formátumok, amiket másra és másra használnak. Ez most olyan mintha azt mondanád, hogy kerek színű autót akarsz. Vagy, hogy lila formájú vödröt kb.
2014. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó kifogás arra,hogy nem tudod a választ.Nem értelmetlen vitákat szeretnék,hanem olyan programot,amivel át lehet konvertálni ilyen színekbe egy adott forrásfájlt.


RGB to YUV

RGB to RAL

RGB to CMYK

RGB to HLS

RGB to akármi


és mindezt oda-vissza a többi szinkombinációkkal.


Azt szeretném,hogy beolvasok mondjuk egy BMP,vagy bármilyen ismert képfájlt a programba és azt többféle videószabványra,képszabványra át szeretném konvertálni. Remélem ez így érthetőbb lesz.

2014. aug. 26. 16:05
 3/7 Szirty ***** válasza:

Így jobba kérdés!

Először én is csak néztem, hogy lesz egy JPG-ből HTML :-)

Ha jól értem te inkább a képben lévő a szín információ kódolását szeretnéd konvertálni.

2014. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen talán neked van igazad. Itt találtam online egy konvertert,de ez egy csomó olyan formátumot készít,főleg a vége felé lévő formátumokat ha nézed,amelyet nem tud értelmezni egy csomó program és lehet hogy a szinkódolás sem kerül bele


[link]

2014. aug. 26. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz!Engem is kezd érdekelni a dolog :)Valami Color Converter programot keresel,ami képes fájlt is beolvasni,nemcsak egy adott színnek mutatja meg a másik megfelelőjét,hanem az egész képet átalakítja egy megfelelő képi szabványra realtime? Érdekes kérdés,jó téma lehet!
2014. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy Te bizonyos színtereket akarsz fájltípusokká és/vagy mozgóképes szabványokká konvertálni.
2014. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Adobe PhotoShop és Premiere segítségével mind megoldható. Persze nem árt tudni, hogy mit is akarsz elérni és hogyan kell csnálni.
2014. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!